Liga Doriancka

Liga Doriancka - gildia, klub RPG i więcej...


#1 2008-03-15 14:10:02

Atrax Deailon

Regent

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 45
Punktów :   

Przedstawiamy się

Tu każdy z członków Ligi może wkleić informacje z opisu swej postaci, grafiki, które z nią mu się kojarzą itd.
Na koniec możecie też wspomnieć kilka słów o sobie, swych zainteresowaniach i oczekiwaniach.

Offline

 

#2 2008-03-20 13:30:50

Lord Nicolas Le Fay

Rycerz

Skąd: Combrai
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

Witam Jestem tu w zastępstwie naszego gospodarza. Proponuję więdzz Byśmy najpierw przedstawikl sego rycerza dopiero póżniej siebie. jeśli komuś to nie odpowiada niech zabierze głos


"Jedyny, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami sobie poradzę."

Offline

 

#3 2008-03-20 17:53:09

Atrax Deailon

Regent

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 45
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

Jestem za
oto opis mojego rycerza, który pojawia się w KnightFight:

Znów ten sam sen. Biegnę przez gęsty las, a gałęzie i ostre kolce krzewów ranią me ciało. Uciekam przed czymś, czego nie rozumiem. Przebiegam przez zalaną księżycowym światłem polanę. Na jej środku tkwi stary, pokryty  mchem głaz. Z niego sterczy ku niebu żelazny kolec. Księżycowe światło tańczy po metalu. Ostrze zdaje sie drwić z nieba, drwić z bogów. Nagle potykam się o wystający korzeń. Padam. To, co mnie goni jest tuż za mną.  Ale tym razem jest inaczej. Wiem już, kim jest mój prześladowca. Podrywam się z ziemi i ...

Zbudziłem się zlany potem. siadłem na brzegu łóżka. Przez okno zajrzał do mego pokoju księżyc. Ten sam, którego światło zalewało polanę gdy stanąłem na niej przeciwko temu, co tkwi w mej duszy.

- Czy coś sie stało? - zapytała sennie sennie Eliniel
- Już wszystko w porządku- odpowiedziałem i pocałowałem ja w czoło. Być może po raz ostatni.

Jestem Deailon Lemesene, w mych żyłach płynie krew potężnego Lorda Smoka Atraxa. Z nim muszę się spotkać i zmierzyć. Co się wtedy stanie, nie wiem. Czy pisana mi śmierć, władza, chwała czy upadek pozostaje zagadką.  Póki nie dowiem się, jakie jest moje przenaczenie, nie stanę po sronie Dobra ani Zła. Opuściłem swój dom, żeby poznać prawdę. Jeżeli ktoś jest dość odważny, by szukac jej wraz ze mną, chętnie wezmę go za mego towarzysza.

Offline

 

#4 2008-03-20 23:39:29

Lord Nicolas Le Fay

Rycerz

Skąd: Combrai
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

Cóż Panie może wyraziłem się nieprecyzyjnie , nie chodzi mi o , jak to mówi jeden z moich doradców, psycho- fizyczny opis twej Postaci, Szlachetny Regencie. Lecz o Twą Historie o to Kim jesteś, bo z mych źródeł wynika, że nazwać Cię przyjacielu smokiem to Tak jakbyś powiedział żę Arab to koń i na Tym poprzestał.Realmita chyba by mnie zrozumiał po tym drobnym usciśleniu.


"Jedyny, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami sobie poradzę."

Offline

 

#5 2008-08-03 17:41:25

gonzo1104

Kanclerz

Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

MOFF of Blonley
Z mroków dziejów w odwiecznej puszczy , nad brzegiem Dunajca pojawiło się nowe Zagrożenie a mianowicie  Szlachcic herbu kaczka na białym rąbie i z deseniu  dwa nagie miecze , postrach okolicznej ludności i lokalny Bimbrownik amator  który swymi trunkami zasłużył na miano pasożyta Królestwa .Po długim namyśle zawiną swój sprzęt destylacyjny i wyruszył na południe do ligi Doriackiej by tam szukać przygód i dostatniego życia (oraz nowych egzotycznych przepisów na wyborne trunki )   ,  ( )


Gonzo zwany też Konradem, pochodzę z BŁONIA wioski pod Tarnowem , jestem studentem 1 roku w PK .
Lubię RPG , średniowiecze ,CoD'a i inne takie (np: Franka Herberta i Diune ) Poza tym mam udział w Orgowaniu na konwęcie Fantastycznym TARCON(R) w Tarnowie .  STARCZY ??????

Ostatnio edytowany przez gonzo1104 (2008-08-03 17:55:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cosanostradb.pun.pl www.vynnth.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.jumpstylepassion.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl