Liga Doriancka

Liga Doriancka - gildia, klub RPG i więcej...


#1 2008-03-18 13:41:28

Atrax Deailon

Regent

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 45
Punktów :   

Neutralność Ligi

Proszę członków i osoby zastanawijace się nad wstąpieniem, o odpowiedź na te pytania. Jeśli któraś opcja zyska duze poparcie, wprowadzimy odpowiednie zmiany w statucie.

Offline

 

#2 2008-03-20 13:37:55

Lord Nicolas Le Fay

Rycerz

Skąd: Combrai
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: Neutralność Ligi

Mówiąc Kolokwuialnie szlachetny kolego jest mi to obojętne jaki kto wyznaje system moralny. Prawdziwa neutralnośc może się narodzić jedynie z pluralizmu. Prawdziwy władca nie jest ograniczony moralnością w sprawowaniu swej funkcji. Postępuje tak by osiągnąć swe Cele. A nadrzędnym celem Powinno być dobro Ziem stworzenia. Moralność jest wewnętrzną sprawą każdego znas. Cele mamy jednak wspólne. A to znaczy, stworzyć prężny organizm. Mam nadzieje że mnie rozumiesz. Neutralność Ligi nie jest dla mnie priorytetem.Jednak podporządkuje się woli większości, z tu zebranych.Będe też szczegł by wola ta niezostała Naruszona.


"Jedyny, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami sobie poradzę."

Offline

 

#3 2008-03-21 23:15:46

stoko100

Brat/Siostra

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Neutralność Ligi

Jakos mnie nie interesowalo czy gildia jest dobra czy zla...i tak zostane neutralny ....nic innego sie nie liczy dla mnie jak byc legendarnym

Offline

 

#4 2008-07-13 11:57:19

kostequs

Brat/Siostra

Zarejestrowany: 2008-07-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Neutralność Ligi

Mnie jest obojętne, czy jesteśmy neutralni, dobrzy czy źli. Musimy po prostu współpracować.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cosanostradb.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl www.vynnth.pun.pl www.jumpstylepassion.pun.pl www.wojownicykosmosu.pun.pl